Sme dvaja mladí a príjemne uletení ľudia. Zbožňujeme duchovný svet, meditovanie, rozvíjanie svojej osobnosti a samozrejme samotný život. Ako to už býva, keď niečo Vesmír zariadí, tak sme sa stretli v ten správny čas na tom správnom mieste. Obaja sme tvorivé duše a práve to bol dôvod, prečo sme založili tento eshop. Všetko vyrábame u nás doma a s láskou. Snažíme sa aby bolo všetko unikátne a nabité tou správnou energiou. Ponúkame iba pravé a kvalitné liečivé minerály, či už sú vo forme náramku alebo surovej drúzy. Vážime si nie len seba a našich zákaznikov, ale aj našu krásnu planétu. Na naše balíčky používame recyklovateľný materiál, takže po vyzdvihnutí svojho balíčka nezanechávame na Zemi plast.

Niki je tá, ktorá vymýšľa, dizajnuje a vytvára krásne náramky, ktoré nikde inde nenájdete. Pomimo svojej kreatívnej záľuby miluje aj jógu a varenie zdravého a chutného jedla. Tvorivá je ešte aj vo svojej práci, keďže má svoj salónik a pracuje ako kozmetička.
Nikin Instagram

Michal je spisovateľ a autor dvoch kníh, osobný certifikovaný tréner a chalanisko, ktorý rozpráva do kamery o duchovných a motivačných témach a celé to nahráva priamo na Youtube.
Michalov Instagram