Kto sme?

Myslíme si, že je v dnešnej dobe dôležité vedieť, odkiaľ nakupujete. Existujú stovky anonymných stránok a internetových obchodov, ktoré nás z každej strany zaplavujú a strácame pocit kontaktu s reálnou ľudskou bytosťou. Náš eshop sme vytvorili s dobrým úmyslom a s láskou, stále ho pomaličky pretvárame tak, aby ste sa u nás cítili dobre. Všetky produktové fotografie si fotíme my a vždy sa snažíme ponúkať iba to, čo sa páči aj nám a čo má dobrú kvalitu, vzhľad a vlastnosti. Zohnať, pripraviť a uviesť do ponuky pravé minerály si väčšinou vyžaduje veľa času a práce spojeným aj s cestovaním. Avšak práve preto nájdete u nás vždy jedinečnú ponuku a úprimne veríme, že vás balík od nás poteší viac, než by ste očakávali.

Dvaja ľudia milujúci život, manželský pár, žiaden veľký korporát. Pravidelnému meditovaniu a rozvoju osobnosti a nášho vnútra sa obaja venujeme vyše 7 rokov. Liečivé minerály a kamene sú našou záľubou a vášňou. Značku goodvibes sme založili s úmyslom ľudom pomôcť a priniesť im do života viac radosti, lásky, sebadôvery a pracovných, či finančných úspechov. K nášmu poslaniu pristupujeme s láskou a zodpovednosťou. Väčšinu našich produktov vyrábame ručne a dôkladne vyberáme materiál, s ktorým pracujeme. Každý jeden minerál má svoje pozitívne účinky, ktoré sú v skratke opísané pod každým produktom. Uvedomujeme si dôležitosť zdravia našej planéty, práve preto balíme objednávky do recyklovateľných a ekologických obalových materiálov a znovu využívame obaly, v ktorých prídu zásielky aj nám. Práca na samom sebe, čítanie kníh, staranie sa o svoje správne myslenie a vnútorný kľud, idú ruka v ruke s liečivými minerálmi, ktoré vám budú robiť príjemnú spoločnosť a pomoc na vašej životnej ceste.

Michal Drienik je spisovateľ a autor už 5 kníh o osobnom rozvoji, meditáciách a motivácii. Michala Drienika sleduje na sociálnych sieťach viac ako 70.000 ľudí a jeho inšpiratívne videá, vedené meditácie a afirmačné nahrávky majú na svojom konte dokopy už viac ako 15 miliónov prehratí. Michalove knihy a jeho tvorba denne inšpirujú tisícky ľudí. Už 10 rokov sa venuje aj životospráve, zdravému stravovaniu a cvičeniu. K meditáciám a osobnému rozvoju ho priviedli fyzické zranenia a depresie. Môžete ho poznať aj z prednášok z rôznych festivalov, či z video-rozhovorov.

Nikola Drieniková inšpiruje svojou prácou ľudí a hlavne ženy ku zdravej a netoxickej kozmetickej starostlivosti o samú seba a domácnosť. Dnešný svet je zahltený rôznymi výrobkami, ktoré denne na sebe ako ľudia nanášame a to môže mať na naše zdravie nepriaznivý vplyv. Nikolku ľudia sledujú aj pre jej hlboký cit pre estetiku a krásu, ktorú zdieľa na svojich sociálnych sieťach. Jej dar pomáha nám, ako značke goodvibes, vyrábať a ponúkať tie najkrajšie náramky a prívesky vytvárané priamo z minerálov. Do tvorby našich výrobkov dáva srdce a tak vznikajú unikátne šperky a doplnky, aké by ste inde iba ťažko hľadali.

Prečo názov goodvibes?
Je použitý síce anglický výraz, ale to nič nemení na tom, že celá značka a firma pôsobia na Slovensku. Názov goodvibes môžeme rozdeliť na dve slová, čo vo výsledku znamená „dobré vibrácie“ (good vibes). Inými slovami povedané, našim zámerom je prinášať ľudom tie dobré pocity, náladu a pozitívnu energiu do života. Predsa poznáte tú situáciu, kedy prídete medzi ľudí, ktorí doslova žiaria dobrou náladou (vibráciami) a vy máte pocit, že táto nálada má na vás priaznivý učinok. Presne o tom je celá naša tvorba, aby sme tú dobrú náladu a príjemnú energiu rozširovali ďalej po našom krásnom svete.

S láskou… goodvibes