CENA A SPÔSOB DODANIA

Všetok zverejnený tovar na našej stránke máme dostupný skladom, ak nie je uvedené inak. Balíky odosielame zvyčajne do 7 pracovných dní, od prijatia a potvrdenia objednávky. Čas odosielania je dlhší, pretože všetko vyrábame ručne a podľa objednávok. Avšak často krát sa stane, že tovar odošleme skôr. Ak vám balík nebude doručený do 10 pracovných dní, tak nás prosím kontaktujte, mohla sa vyskytnúť chyba na strane prepravcu. Tovar vám bude doručený najneskôr do 30 dní od prijatia a potvrdenia objednávky v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

SPÔSOB DODANIA

Všetky objednávky expedujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo vašej objednávke a doručený v najbližších pracovných dňoch od odoslania. Podľa výberu dodania, vám bude tovar:
a) Dodaný na poštu  alebo b) Dodaný na adresu (dostupné len na území SR)

a) Slovenská pošta – doporučený list (balík) – 4,90€ – vrátane balného
Ak vás poštár nezastihne doma, tak by vám mal zanechať oznámenie vo vašej poštovej schránke o uložení zásielky na príslušnej pošte. Ak vás zastihne, tak by ste mali pravdepodobne dostať svoju zásielku priamo na mieste do vlastných rúk, pokiaľ je zásielka menších rozmerov.

b) Slovenská pošta – doručenie zásielky na adresu kuriérom Slovenskej pošty – 5,90€  – vrátane balného
– táto služba je dostupná iba pre Slovenskú Republiku

Pre Českú republiku:
c) Slovenská pošta – doporučený list/balík – 7,90€ – vrátane balného
– balík vám príde priamo na vašu poštu a platba prebieha v CZK. Pošta preráta sumu z Eur na CZK aktuálnym menovým kurzom.

Ak chcete objednať tovar do inej krajiny, než sú SR a ČR, tak nás prosím kontaktujte. Cena poštovného bude vyčíslená a vzájomne dohodnutá na základe akutálnych taríf Slovenskej pošty a.s.

UPOZORNENIE: V aktuálnej situácii od 13.3.2020 v čase pandémie odosielame balíky iba kuriérskou službou Slovenskej pošty a.s., avšak za najnižšiu cenu ponukaného poštovného – 4,90€ vrátane balného

METÓDY PLATBY ZA TOVAR

  1. Platba za vašu objednávku prebieha formou dobierky priamo u prepravcu.
    To znamená, že za svoju objednávku zaplatíte až pri preberaní zásielky v hotovosti.
    Neponúkame možnosť osobného odberu a platby v hotovosti priamo nám. Prevzatie prebieha iba u prepravcu (t.j. na Slovenskej pošte a.s. alebo priamo u kuriéra).
  2. Priamy prevod na náš bankový účet. Údaje o platbe vám prídu obratom automaticky vygenerovaným emailom. Údaje obsahujú IBAN číslo účtu, meno obchodníka, variabilný symbol pre platbu a sumu celej objednávky.