CENA A SPÔSOB DODANIA

Všetok zverejnený tovar na našej stránke máme dostupný skladom, ak nie je uvedené inak. Balíky odosielame zvyčajne do 7 pracovných dní, od prijatia a potvrdenia objednávky. Čas odosielania je dlhší, pretože všetko vyrábame ručne a podľa objednávok. Avšak často krát sa stane, že tovar odošleme skôr. Ak vám balík nebude doručený do 10 pracovných dní, tak nás prosím kontaktujte, mohla sa vyskytnúť chyba na strane prepravcu. Tovar vám bude doručený najneskôr do 30 dní od prijatia a potvrdenia objednávky v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

SPÔSOB DODANIA

Všetky objednávky expedujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo vašej objednávke a doručený v najbližších pracovných dňoch od odoslania. Podľa výberu dodania na území Slovenska, vám bude tovar:
a) Dodaný na adresu  alebo b) Dodaný na poštu

a) Slovenská pošta a.s. -balík na adresu – 4,90€ – vrátane balného
Kuriérska služba vám vopred pošlem oznámenie emailom a sms správou o doručovaní zásielky. Pred príchodom na vami zadanú adresu vám pán kuriér ešte zavolá na telefónne číslo.

b) Slovenská pošta a.s. – balík na poštu – 4,90€  – vrátane balného
Kuriérska služba vám uloží balík na pošte v meste podľa vami zadaného PSČ. Oznámenie dostanete prostredníctvom emailu a sms správy.

Pre Českú republiku:
c) Slovenská pošta a.s. – doporučený list na poštu – 7,90€ – vrátane balného
– balík vám príde priamo na vašu poštu a platba na dobierku prebieha v CZK. Pošta preráta sumu z Eur na CZK aktuálnym menovým kurzom.
d) Slovenská pošta a.s. – balík na adresu (kuriér) – 7,90€ – vrátane balného
– balík vám príde priamo na adresu. Kuriér vás bude informovať emailom, smskou a pred príchodom vám zavolá na vami zadané telefónne číslo.


! Upozornenie ! Pre technický problém je momentálne možná platba iba dobierkou. Ihneď, ako problém v systéme vyriešime, bude možná platba online. (platné od 12.12.2020)

METÓDY PLATBY ZA TOVAR

 1. Platba za vašu objednávku prebieha formou dobierky priamo u prepravcu.
  To znamená, že za svoju objednávku zaplatíte až pri preberaní zásielky v hotovosti.
  Neponúkame možnosť osobného odberu a platby v hotovosti priamo nám.
  Prevzatie prebieha iba u prepravcu (t.j. na Slovenskej pošte a.s. alebo priamo u kuriéra).
  – Pri prevzatí je možné platiť bankovou kartou priamo u prepravcu.
 2. Priamy prevod na náš bankový účet. Údaje o platbe vám prídu obratom automaticky vygenerovaným emailom. Údaje obsahujú IBAN číslo účtu, meno obchodníka, variabilný symbol pre platbu a sumu celej objednávky. (účet v Slovenská Sporiteľňa)
 3.  Platobná brána Global Payments – zaplatíte pohodlne a bezpečne svojou platobnou kartou. (dostupné iba pre SK a CZ)