(Obsah tejto stránky je výňatok z Všeobecných Obchodných Podmienok. Ak si chcete prečítať kompletné VOP, kliknite TU)

Prevádzkovateľ: Meditation s. r. o.
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava – mestská časť Rača 831 06
IČO: 53 526 805
DIČ: 2121415065
Zápis: Obchodný register OS Bratislava, Odd.: Sro, Vložka č. 150455/B
Zastúpený: Michal Drienik, konateľ spoločnosti

Kontaktné údaje prevádzkovateľa:
Adresa na doručovanie: Michal Drienik, J. I. Bajzu 818/7, 97101 Prievidza
Kontakt: e-mail: info@goodvibes.sk,  tel.: +421944346821
WEB: https://goodvibes.sk/

 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ

1. Všetky objednávky expedujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo Vašej objednávke a doručený v najbližších pracovných dňoch od odoslania v súlade s týmito VOP. Podľa výberu dodania na Slovensku, Vám bude tovar dodaný na adresu alebo na poštu.

Pre Slovenskú republiku:

  • a) Slovenská pošta a.s. – balík na adresu – 4,90€ – vrátane balného

Kuriérska služba Vám vopred pošle oznámenie emailom a sms správou o doručovaní zásielky. Pred príchodom na Vami zadanú adresu Vám pán kuriér ešte zavolá na telefónne číslo.

  • b) Slovenská pošta a.s. – balík na poštu – 4,90€  – vrátane balného

Kuriérska služba Vám uloží balík na pošte v meste podľa Vami zadaného PSČ. Oznámenie dostanete prostredníctvom emailu a sms správy.

(V prípade objednávky v celkovej finančnej hodnote aspoň 70€, sa vám pri výbere dopravy zobrazí možnosť výberu poštovného zdarma. Platí pre objednávky v rámci Slovenskej Republiky)

Pre Českú republiku:

  • c) Slovenská pošta a.s. – doporučený list na poštu (balík na poštu) – 7,90€ – vrátane balného

Balík Vám príde priamo na Vašu poštu a platba na dobierku prebieha v CZK. Pošta preráta sumu z Eur na CZK aktuálnym menovým kurzom. Oznámenie dostanete prostredníctvom „žltého lístku“ do schránky. 

  • d) Slovenská pošta a.s. – balík na adresu (kuriér) – 7,90€ – vrátane balného

Balík Vám príde priamo na adresu. Kuriér Vás bude informovať emailom, smskou a pred príchodom Vám zavolá na Vami zadané telefónne číslo.

2. Slovenským zákazníkom dodáme tovar aj do zahraničia. Platba bude možná iba prevodom na náš podnikateľský účet v banke Slovenská sporiteľňa, a. s. (resp. možné aj pužitím platobnej brány). Informácie o platbe vám prídu po vyhotovení objednávky obratom na email (ak ste si vybrali spôsob platby priamym prevodom). Faktúru odosielame emailom. Pokiaľ si žiadate papierovú tlačenú verziu, kontaktujte nás prosím emailom na info@goodvibes.sk

Cena poštovného vrátane balného ako doporučený list do zahraničia:
Anglicko 10,90€
Írsko 10,90€
Holandsko 10,90€
Nemecko 10,90€
Rakúsko 10,90€
Švajčiarsko 10,90€

Ak si želáte odoslať balík do inej krajiny, pred odoslaním objednávky nás vopred kontaktujte a vzájomne si dohodneme cenu poštovného na základe taríf Slovenskej pošty a.s. https://cennik.posta.sk/.

3. Výška poštovného je automaticky pripočítavaná podľa vyššie uvedenej tabuľky. O automatickom pripočítaní sumy za dopravu tovaru je Zákazník vopred informovaný pred odoslaním objednávky. Iné poplatky ani balné neúčtujeme. Výnimkou je darčekové balenie na želanie Zákazníka, ktorého cenu sa dozviete pri vytváraní objednávky.

4. Uvedené ceny platia iba pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. 

5. Kupujúci nie je oprávnený zadržať akúkoľvek časť kúpnej ceny tovaru z dôvodu akýchkoľvek svojich pohľadávok voči predávajúcemu, ani jednostranne započítať akékoľvek svoje pohľadávky (či už vyplývajúce alebo priamo súvisiace s Kúpnou zmluvou alebo vzniknuté z iného právneho dôvodu) voči akýmkoľvek pohľadávkam Predávajúceho.

PLATOBNÉ PODMIENKY

Neponúkame možnosť osobného odberu a platby v hotovosti priamo Predávajúcemu
Prevzatie prebieha iba u prepravcu (t.j. na Slovenskej pošte a.s. alebo priamo u kuriéra).
Pri prevzatí je možné platiť bankovou kartou priamo u prepravcu.

Platba na dobierku
Ak si zvolíte formu platby na dobierku, bude Vám tovar dodaný prostredníctvom Slovenskej pošty. Za tovar sa platí doručovateľovi, resp. priamo na pošte. Na pošte Vám vystavia potvrdenie o prevzatí hotovosti. 

Platba bezhotovostne prevodom na bankový účet Predávajúceho
Ak si zvolíte formu platby prevodom na bankový účet, za tovar zaplatíte na bankový účet Predávajúceho (účet v Slovenská Sporiteľňa, a.s.), a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Pokiaľ zvolíte v objednávke tento spôsob platby, bude Vám doručený e-mail s informáciami potrebnými na prevod peňazí: číslo účtu, IBAN, meno obchodníka, presná čiastka a variabilný symbol, aby bolo možné identifikovať platbu. Záväzok kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Lehota na uhradenie kúpnej ceny je 5 pracovných dní odo dňa zaslania e-mailu s informáciami o platobných podmienkach. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci o tejto skutočnosti informovaný a takisto aj o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť.

Platobná brána Global Payments
Ak si zvolíte formu platby prevodom na účet, za tovar zaplatíte na bankový účet Predávajúceho pohodlne a bezpečne svojou platobnou kartou, a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Záväzok Kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci o tejto skutočnosti informovaný a takisto aj o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť.