Doprava, poštovné a platba

(Obsah tejto stránky je výňatok z Všeobecných Obchodných Podmienok. Ak si chcete prečítať kompletné VOP, kliknite TU)

Prevádzkovateľ: Meditation s. r. o.
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava – mestská časť Rača 831 06
IČO: 53 526 805
DIČ: 2121415065
IČDPH: SK2121415065
Zápis: Obchodný register OS Bratislava, Odd.: Sro, Vložka č. 150455/B
Zastúpený: Michal Drienik, konateľ spoločnosti

Kontaktné údaje prevádzkovateľa:
Adresa na doručovanie: Michal Drienik, J. I. Bajzu 818/7, 97101 Prievidza
Kontakt: e-mail: info@goodvibes.sk,  tel.: +421944346821
WEB: https://goodvibes.sk/

 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ

1. Všetky objednávky expedujeme prostredníctvom Packeta Slovakia s.r.o. alebo GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.  a Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo Vašej objednávke a doručený v najbližších pracovných dňoch od odoslania v súlade s týmito VOP. Všetky uvedené ceny sú už vrátane DPH. Podľa výberu dodania na Slovensku, Vám bude tovar dodaný na adresu kuriérom alebo na odberné výdajné miesto Packeta.

Pre Slovenskú republiku:

  • a) GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.  (skratka „GLS“ ) – balík na adresu – 3,90€ – vrátane balného

Kuriérska služba Vám vopred pošle oznámenie emailom a sms správou o doručovaní zásielky. Pred príchodom na Vami zadanú adresu Vám pán kuriér ešte zavolá na telefónne číslo.

  • b) Packeta Slovakia s.r.o. – výdajné miesta a Z-Boxy – 3,90€  – vrátane balného

Podľa výberu zákazníka bude doručená zásielka na výdajné miesto, či Z-Box, ktoré si sám navolí na mape v pokladni.

(V prípade objednávky v celkovej finančnej hodnote nad 99€, sa vám pri výbere dopravy zobrazí možnosť výberu poštovného zdarma. Platí pre objednávky v rámci Slovenskej Republiky)

Pre Českú republiku:

  • a) GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o. (skratka „GLS“ ) – balík na adresu (kuriér) – 5,90€ – vrátane balného

Balík Vám príde priamo na adresu. Kuriér Vás bude informovať emailom, smskou a pred príchodom Vám zavolá na Vami zadané telefónne číslo.

  • b) Packeta Slovakia s.r.o. – výdajné miesta a Z-Boxy – 5,90€  – vrátane balného

Podľa výberu zákazníka bude doručená zásielka na výdajné miesto, či Z-Box, ktoré si sám navolí na mape v pokladni.

2. Zákazníkom dodáme tovar aj do zahraničia. Platba bude možná iba prevodom na náš podnikateľský účet v banke Slovenská sporiteľňa, a. s. (resp. možné aj pužitím platobnej brány Global Payments). Informácie o platbe vám prídu po vyhotovení objednávky obratom na email (ak ste si vybrali spôsob platby priamym prevodom). Faktúru odosielame emailom. Pokiaľ si žiadate papierovú tlačenú verziu, kontaktujte nás prosím emailom na info@goodvibes.sk

Cena poštovného vrátane balného ako doporučený list do zahraničia :
Dánsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Írsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)

Holandsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Nemecko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Rakúsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Taliansko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Švédsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Španielsko 11,90€ (možné aj cez GLS – nutné mať zahraničné tel.č.)
Švajčiarsko 11,90€ (prípadne iné krajiny v EU suma 11,90€)

Ak si želáte odoslať balík do inej krajiny, pred odoslaním objednávky nás vopred kontaktujte a vzájomne si dohodneme cenu poštovného na základe taríf Slovenskej pošty a.s. https://cennik.posta.sk/.

3. Výška poštovného je automaticky pripočítavaná podľa vyššie uvedenej tabuľky. O automatickom pripočítaní sumy za dopravu tovaru je Zákazník vopred informovaný pred odoslaním objednávky. Iné poplatky ani balné neúčtujeme. Výnimkou je darčekové balenie na želanie Zákazníka, ktorého cenu sa dozviete pri vytváraní objednávky – teda pri vzájomnej dohode pri komunikácii.

4. Uvedené ceny platia iba pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. 

5. Kupujúci nie je oprávnený zadržať akúkoľvek časť kúpnej ceny tovaru z dôvodu akýchkoľvek svojich pohľadávok voči predávajúcemu, ani jednostranne započítať akékoľvek svoje pohľadávky (či už vyplývajúce alebo priamo súvisiace s Kúpnou zmluvou alebo vzniknuté z iného právneho dôvodu) voči akýmkoľvek pohľadávkam Predávajúceho.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

Neponúkame možnosť osobného odberu a platby v hotovosti priamo Predávajúcemu
Prevzatie prebieha iba u prepravcu (t.j. na odbernom mieste Packeta, či priamo u GLS).
Pri prevzatí je možné platiť bankovou kartou priamo u prepravcu.

Platba na dobierku
Ak si zvolíte formu platby na dobierku, bude Vám tovar dodaný prostredníctvom Packety alebo prepravcom GLS (podľa výberu kupujúceho). Za tovar sa platí doručovateľovi. Platba na dobierku je možná iba v rámci doručovania na území Slovenskej Republiky. Zásielky do zahraničia (vrátane CZ) zasielame iba pri platbe vopred prevodom alebo uhradením kartou cez platobnú bránu.

Platba bezhotovostne prevodom na bankový účet Predávajúceho
Ak si zvolíte formu platby prevodom na bankový účet, za tovar zaplatíte na bankový účet Predávajúceho (účet v Slovenská Sporiteľňa, a.s.), a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Pokiaľ zvolíte v objednávke tento spôsob platby, bude Vám doručený e-mail s informáciami potrebnými na prevod peňazí: číslo účtu, IBAN, meno obchodníka, presná čiastka a variabilný symbol, aby bolo možné identifikovať platbu. Záväzok kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Lehota na uhradenie kúpnej ceny je 5 pracovných dní odo dňa zaslania e-mailu s informáciami o platobných podmienkach. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci o tejto skutočnosti informovaný a takisto aj o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť. Ak pri platbe kupujúci zabudne uviesť variabilný symbol (číslo objednávky – automaticky generované eshopom) – môže dodatočne zaslať email s touto informáciou.

Platobná brána Global Payments
Ak si zvolíte formu platby prevodom na účet, za tovar zaplatíte na bankový účet Predávajúceho pohodlne a bezpečne svojou platobnou kartou, a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Záväzok Kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci o tejto skutočnosti informovaný a takisto aj o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť. Z pravidla sa platba považuje za úspešnú ihneď po stiahnutí peňazí z účtu kupujúceho.