Ako fungujú liečivé minerály a aká je ich sila?
Na túto otázku sme rozpracovali celý článok, ktorý nájdete tu.

Ako si správne odmerať obvod zápästia? (veľkosť náramku)
Obvod zápästia si prosím merajte krajčírskym metrom a úplne na tesno. Presne na tom mieste, kde chcete svoj náramok nosiť. Nepridávajte žiadnu rezervu, pretože rezervu pre vôľu náramku pridávame my. Ak nezadáte rozmer, ktorý ste si namerali, ale zadáte väčší, tak vám bude prirodzene náramok voľný. V prípade takejto chyby, nás prosím kontaktujte na email info@goodvibes.sk

Ako si vybrať minerál?
Minerál / liečivý kamienok je najlepšie si vyberať podľa vlastnej intuície. Prirodzene minerál, ktorý sa nám páči a priťahuje nás a my si nevieme vysvetliť prečo, jednoducho vieme, že je úžasný – je väčšinou ten pravý. Ako si to overiť? Prečítate si popis o danom kamienku a zistíte, že má také vlastnosti, ktoré práve teraz potrebujete. Je úplne prirodzené, že nás po čase daný minerál prestane lákať a začne sa nám páčiť iný.

Ako správne nosiť minerály?
Pokiaľ sa jedná o náramky, tak primárne nám viac pomáhajú, keď sú na ľavej ruke a prospešné pre okolie sa stávajú pri nosení na pravej ruke. Ale každopádne sa pri akomkoľvek nosení (hoc aj vo vrecku) stáva minerál súčasťou nášho energetického pola (aury) a má na nás pozitívne účinky. Nemusíme sa báť nosiť náramky a prívesky stále, ale je dobré si ich na nejaký čas odložiť, ak začneme cítiť, že nás už „ťažia“. Minerálové drúzy sa stávajú výborným pomocníkom, keď ich máme vystavené v našom domove na miestach, kde sa najviac zdržujeme. Vďaka tomu, že je drúza väčšia než prívesok alebo náramok, tak má aj širšie pole pôsobnosti.

Ako správne čistiť minerály?
Pred prvým nosením by sme si mali každý minerál (teda aj náramok alebo prívesok) očistiť. Stačí si zobrať do rúk svoj nový minerál a pod vlažnou tečúcou vodou ho očistiť (umyť). Pri očisťovaní sa vo svojej mysli spojte s minerálom a požiadajte ho, nech sa vyčistí od negatívnej nazbieranej energie a nech vás príjme za svojho nového majiteľa.

Ako nabíjať minerály?
Minerál nabíjame na mesačnom svite počas noci. Spln je najsilnejší, ale nevadí ak si dobijete svoj minerál aj počas slabšej fázy mesiaca. Stačí nechať minerál na parapete, kde naň bude celú noc svietiť mesiac.

Môžem nosiť viac náramkov na jednej ruke – alebo mať aj prívesok a náramok?
Samozrejme, že áno. Minerály sa nijako vzájomne nevylučujú. Práveže sa naopak, často vzájomne dopĺňajú.

Kedy môžem očakávať doručenie mojej objednávky?
Prijaté objednávky odosielame do 7 pracovných dní. Avšak zvyčajne balík príde do 3-5 pracovných dni od objednania. Ak by vám neprišiel balík alebo oznámenie zo slovenskej pošty do 10 pracovných dní, tak nás prosím ihneď kontaktujte na email info@goodvibes.sk

Ako postupovať pri výmene / vrátení tovaru?
Ak potrebujete vymeniť alebo vrátiť tovar, tak nás prosím kontaktujte na email info@goodvibes.sk
Viac informácií nájdete tu: reklamačný poriadok