Certifikáty pravosti

V dnešnej dobe, kedy je na internete nespočetné množstvo predajcov náramkov z minerálov, či iných výrobkov s veľmi nízkou cenou, sme sa rozhodli vám zverejniť malú časť certifikátov pravosti minerálov, ktoré si pravidelne dávame pre vlastnú kontrolu vystavovať.

Našu prácu robíme s láskou a pristupujeme k nej veľmi zodpovedne. Mrzí nás, že je na trhu veľké množstvo predajcov, ktorí ponúkajú napríklad náramky za nízku cenu (cca 10€), čo sa nedokáže rovnať ani obstarávacej cene korálok z pravých minerálov na zhotovenie takéhoto šperku. To nás viedlo k otázkam: Ako je to možné? Treba zaplatiť aj dane, dph, odvody, prácu, nájom, účtovníctvo, atď.

Týmto príspevkom nechceme hádzať “špinu” na predajcov z instagramu, facebooku, či internetových stránok, ale skôr vám ukázať, že od nás vždy dostávate pravý minerál a teda sa jedná o šperk, nie o obyčajnú bižutériu vyrobenú zo skla, živice či iných zmiešaných látok.

Pri kúpe minerálov pozerajte na ich vzhľad, váhu, farbu, tvar a cenu. V dnešnej dobe sa dajú falšovať dokonca aj drúzy (surové kamene), nie len náramky a prívesky.

Na goodvibes.sk si dávame veľký pozor na to, čo vám ponúkame.