„Najlepší čas na vysadenie stromu bol pred 20timi rokmi. Druhý najlepší čas je dnes.“

Koľko múdrosti nesie tá myšlienka, však? Trvalo mi dlho ju do hĺbky úplne pochopiť a s vierou sa odovzdať do rúk sile zvanej Život (alebo náš Lajfík haha). ?

Pamätám si, ako som ešte len začínal točiť videá a písať prvé články. Bolo pre mňa až „bolestivé“, keď predstava o mojom živote bola úplne iná a ja som sa musel zmieriť s aktuálnou realitou.

Vedel som však, že každým novým činom a každým novým a pevným rozhodnutím sadím strom. Rovnako som aj vedel, že bude nejaký čas trvať, kým tento strom v podobe krásneho života vyrastie.

Predsa Jabloň vám dá jablká až po niekoľkých rokoch. Tá odmena, plod vašej práce príde až ako výsledok vášho starania sa o svoje návyky a rozhodnutia. ✌️

Životný pokrok sa vám nezobrazí HNEĎ, ako by to väčšina ľudí chcela. Avšak to je aj dôvod, prečo úspech dosahuje menšina a nie väčšina. Niekto má tie gule na to, aby to celé vybudoval, obstál skúšky a hlavne s pevnou vierou vytrval.

Od môjho začiatku s Autorskou tvorbou ubehli 3 roky. Mám za sebou VEĽA práce a driny, ale všetko ma zároveň aj vždy napĺňalo. Mám za sebou aj VEĽA nezdarov a neúspechov, ale všetko ma zároveň aj vždy učilo a formovalo.

Vytrvaj, ja ti verím, tak si prosím ver aj ty. Si Bohatý… predsa Boh a ty. ?